Centrala 7:30 - 15:30      (051) 353 222
Dežurna služba 0-24      (051) 211 906
Voda i vodni resurisi Riječkog područja

Aglomeracija Rijeka - započinju radovi u ulici Pehlin

09.03.2023.
Obavještavamo korisnike kako su u sklopu zahvata na Projektu “SUSTAV ODVODNJE I PROČIŠĆAVANJA OTPADNIH VODA AGLOMERACIJE RIJEKA” – KOMPONENTA A započeli radovi u ulici Pehlin, na dionici od kućnog broja 49 do 57.
Radovi se izvode u sklopu podsustava A1 Transportni kolektori: područje „Škurinje“ (kolektori „S1“ i „S2“), područje „Viškovo“ (kolektori „V1“ i „V2“) i crpna stanica „CS Škurinje", a trajat će zaključno do 11.4.2023. godine.

Konkretnije, izvode se radovi na izgradnji transportnog kolektora i rekonstrukciji postojećeg vodovoda čime će se omogućiti viši standard obavljanja vodnokomunalne usluge javne vodoopskrbe i javne odvodnje.

Promet će se odvijati uz uspostavljenu privremenu prometnu regulaciju, bez većih zastoja i ograničenja.

Molimo građane, posebno stanare, za strpljenje i razumijevanje.

Fotogalerija